Program

26.10.2016

09:30 Zahájení
09:40 Basařová Gabriela
          Reminiscence na historii a osoby, které stály u vzniku
          a udržování tradice plzeňských Pivovarsko-sladařských seminářů
10:00 Šámal František
          České pivovarství a sladařství v roce 2015 a trendy roku 2016
10:20 Rosa Zdeněk
          Vývoj českého a světového chmelařství v reakci na nové trendy v pivovarnictví
10:40 Krofta Karel
          Hodnocení kvality českých chmelů z ročníkové sklizně 2015
11:15 Dušek Martin a kol.
          Nová multireziduální analýza pesticidů ve chmelu

11:35 PŘESTÁVKA 

11:50 Pavlovič Martin
          Hop industry global network for brewers' business support.
12:10 Jelínek Lukáš a kol.
          Využití chmelových preparátů pro urychlení scezování
12:30 Kraus Stefan
          KRONES Can Filling Technology / Hygienic design criteria
          of modern can filling systems                      
12:50 Psota Vratislav a kol.
          Čirost sladiny v odrůdách zařazených do SDO   
13:10 Letko Matúš
          Hygienické odvodnění potravinářských provozů

13:30 OBĚD

14:40 Sachambula Lenka a kol.
          Sladovnická kvalita pšenice
15:00 Kochláňová Tatiana a kol.
          Využití non-Saccharomyces kvasinek pro výrobu piva
15:20 Košin Petr a kol.
          Destilace vody uvnitř palety s pivem v zimním období
15:40 Dostálek Pavel a kol.
          Možnosti zvýšení trvanlivosti nefiltrovaného piva
16:00 Karabín Marcel a kol.
          Obsahy těkavých látek v ciderech na českém trhu

16:25 PŘESTÁVKA

16:45 Strejc Jan a kol.
          Využití netradičních mikroorganismů při výrobě piva
17:05 Poštulková Michaela a kol.
          Nové možnosti potlačení přepěňování piva
17:25 Borowiec Pavel
          Péče pivovarů o dobré jméno
17:50 Susa Zdeněk
          Velikáni české kultury a pivo
18:10 Olšovská Jana a kol.
          Cesta do historie: Analýza stoletého piva
18:35 Závěr

19:00 Společenský večer v areálu Plzeňského Prazdroje a.s.
 

27.10. 2016

09.00 Prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj